Skromný projekt 4 rodinných vil vyroste v krásném prostředí Kejřova parku a Hořejšího rybníka.  Bezprostřední okolí Kejřova parku láká k procházkám, projížďkám na kole nebo na loďce i k odpočinku v zelené trávě. Těšit z okolní přírody se můžete také přímo ze své zahrady vyhlídkou na rybník či les. Veškeré služby – školka, škola, nákupní centra Černý Most a Galerie Fénix i zdravotnické zařízení jsou v docházkové vzdálenosti nebo jen pár minut autem.

Vily Kejřův Park jsou ideálním propojením městského života s krásou a klidem přírody. Promyšlené dispozice jednotlivých vil nabízí vše, co moderní rodina požaduje a potřebuje k pohodlnému životu. Budoucí majitelé jistě ocení prostornou zahradu, soukromé parkovací stání a garáž, i široký výběr standardního vybavení domu.

Tři vily k prodeji jsou dispozičně řešeny jako 5+kk se zahradou od 176 m2 do 517 m2 a jedna jako 6+kk s velkorysou zahradou 878 m2. Všechny vily nabídnou prostorné terasy i dostatek soukromí pro Vás i Vaše děti. Ve standardním vybavení najdete renomované značky jako Huppe, Roca, Kaldewei či Hansgrohe v oblasti sanity, dřevěné podlahy Quick parket a obklady La Futura. Dále Vás jistě potěší podlahové vytápění a tepelné čerpadlo. Projekt bude dokončený v červenci 2018.

Pokud hledáte rodinné bydlení v dostupné lokalitě Prahy, ale přitom chcete i blízkost přírody a klidu s ní pojeného, jsou tyto vily to pravé pro Vás. Pro více informací nás kontaktujte a naši makléři Vám rádi zodpoví jakékoliv otázky.